Boli sme 2017

OZ VČIELKY A LIENKY – Materská škola Matúškovo /11.12.2017/

Do tejto škôlky ma pozvala Lucia, ktorá je sestrou Johanky Jaškovej, ktorá navrhovala a vyrábala postavičky do príbehu. Nielen preto som sa do Matúškova nesmierne tešil. Myslím, že to čo napísali na svojej stránke úplne vystihuje náladu, ktorá tam bola: „Smiech, radosť , spolupráca a rozprávková nálada :)“

 

ZŠ Budatínska – Bratislava /28.11.2017/

Keď sa povie PETRŽALKA, niečo to znamená. Pre mňa osobne toto pomenovanie po návšteve tejto školy nadobudlo úplne nový rozmer. Pani učiteľky deťom čítajú a oni milujú príbehy a rozprávky… Veľmi rád spomínam na túto školu.

 

ZŠ Kalinčiakova – Bratislava /07.11.2017/

Po predstavení som sa pýtal pani učiteľky Evky, čo toto bolo za neskutočne bláznivú skupinu 🙂 Keď mi povedala, že to bola športová trieda, tak som bol šťastný, že žijem.

 

ZŠ  Veľká okružná – Partizánske /03.11.2017/

Veľa sa zametalo, pretože to bola veľká párty. 

 

Rodinné nedele – The Mall TRNAVA /29.10.2017/

Prvý termín prekazilo počasie… a po pár týždňoch mi volá Jakub, že potrebuje náhradu za „vypadnuté“ divadlo. Aj v tento deň vonku fúkalo a pršalo. Nevadí! Ukryli sme sa v nevyužitých priestoroch obchodného centra. Bolo to tam príjemné, pretože sa vyrezávali tekvice, rodičia debatovali a kto chcel, prišiel sa zahrať.

 

ZŠ SMOLENICE /23.10.2017/

Toto je najmultikulti škola na svete. Deti sú tu z milión krajín a kultúr. Sú tu aj deti z rôznym hendikepom. Všeci tu navzájom nažívajú v kamarátstve. Veľmi veľa mi dala návšteva tejto školy… Klobúk dolu a palec hore 🙂 

 

RC Slniečko – Senec /06.10.2017/

Hravé, pojašené, šantivé… dopoludnie v Rodinnom centre Senecké slniečko.

 

Vendelín Bratislava /26.09.2017/

Do tejto skvelej škôlky chodí dcéra mojej sesternice Lucie. /Nevyznám sa v týchto rodinných pomenovaniach…/ Neváhal som ani chvíľu a už som nakladal škatuľu z príbehom do auta. Bolo to veľmi hravé a bláznivé!

 

Deň priateľstva v KOS /22.09.2017/

Počas Dňa priateľstva, ktoré bolo sprievodným podujatím medzinárodného festivalu Divadelná Nitra som odohral dve predstavenia pre super deti zo ZŠ Fatranská a MŠ Štiavnická. Ďakujem za pozvanie Krajskému osvetovému stredisku v Nitre 🙂

 

Trenčín na korze /16.09.2017/

V sprievode policajnej eskorty, ako vo filme „Nedotkuteľní“, sme úspešne dorazili… Prišli ste aj Vy! Neodradilo Vás ani upršané počasie. Veď máte predsa gumáky! Túto akciu „Trenčín na korze“ robia skvelí ľudia! Bol to jej prvý ročník a ja som mal tú česť zahrať moje predstavenie /aj keď v upršanom počasí/ mojim obľúbeným TRENČANOM!

 

Zábava na Klokočine /26.08.2017/

Palo Obertáš a jeho manželka Katarína robia v Nitre skvelé akcie. Rodina a priatelia tak môžu spoločne tráviť príjemné chvíle. Dá sa to aj medzi panelákmi…

 

Prádzninové maľovanie v Nitrianskej galérii /18.08.2017/

Tvorivé dielne v Nitrianskej galérii ožili príbehom  „O chlapcovi, ktorý hľadal vôňu čokolády“. Po krátkej ukážke z predstavenia deti kreslili, hrali sa, čítali a vyrábali aj tzv. „Konfetobraz“ Samozrejme z konfiet použitých pri privolaní Fantumupaluma!

 

Letný tábor – NITA Mlynky / august 2017/

Čokopríbeh ožil v najlepšom detskom tábore NITA Mlynky  Bolo pre mňa cťou a potešením, robiť v ňom animátora!!

 

ĎALŠIA STRANA